az-ubytovani.info * Penzion Pivovarsky dvur Lipan ubytovanie Tyn nad Vltavou

* Penzion Pivovarsky dvur Lipan ubytovanie Tyn nad Vltavou

Penzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan Ubytovanie Pivovarský dvur Lipan Dražíč:
Reštaurovaná budova bývalého liehovaru bola uvedená do prevádzky v roku 1995 ako pivovar, reštaurácia a penzión. Nachádza sa v nádhernej juhočeskej krajine v obci Dražíč. Obec leží v okrese Písek, 5km západne od Bechyne, v nadmorskej výške 465 m.

Pivovarský dvúr Lipan Dražíč ubytovanie:
V penzióne sa ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC. V podkroví sa nachádzajú dva apartmány, každý s deviatimi lôžkami. Celková kapacita penziónu je 45 lôžok.

Týn nad Vltavou Pivovarský dvur Lipan Reštaurácia:
Štýlová reštaurácia s krbovými kamny, zriadená priamo v priestoroch pivovaru disponuje 50 miestami na sedenie. Ponúka raňajky, obedy i večere. Na želanie Vám zabezpečí potravinové balíčky (napr. na výlety). Vybrať si môžete zo stáleho jedálneho lístka, hotových jedál, zo špecialít českej kuchyne a rybacích špecialít. V lete posedenie na letnej zastrešenej záhradke, kde sa konajú večery s grilovaním. Na želanie organizujú juhočeskú zabíjačku - bravčové hody s tradičnými výrobkami alebo grilovanie kurčiat, pečenie rýb apod.

Lipan ubytovanie Dražíč Pivovarský dvor Salónik:
Súčasťou penziónu je aj štýlový salónik s varnou reštauračného pivovaru, ktorú si môžu hostia pozrieť a sledovať tu aj varenie piva. Súčasťou salónika je aj balkón pre hudbu. Salónik je vhodný pre organizovanie spoločenských podujatí, svadieb, promócii, seminárov apod. Konajú sa tu tiež tanečné večery so živou hudbou.

Dovolenka južné Čechy Dražíč ubytovanie Pivovarský dvur Lipan aktivity:
Lesy v okolí Dražíč sú rajom pre hubárov a lákajú k vychádzkam. 30 metrov od areálu je rybník s možnosťou rybolovu a ohradená lúka, ktorú možno využiť ako stanové táborisko. Neďaleko je vodná nádrž Orlík s ideálnymi podmienkami na kúpanie a rybárčenie. Z Dražíč môžete podnikať výlety do miest s bohatými kultúrnymi pamiatkami ako Písek, Tábor, Bechyne, hrad Zvíkov a zámky Orlík nad Vltavou a Hluboká nad Vltavou. Pre cykloturistov sú v okolí novo vybudované cyklistické chodníky. Vyhliadkové plavby po Vltave sú v prevádzke od 15.6. do 15.9. od 8 do 18 hod v Týne nad Vltavou, možnosť zapožičania šlapadla.

Dražíč ubytovanie Týn nad Vltavou Pivovarský dvur Lipan:
Dobré prírodné podmienky a kvalitné voda dodávajú spolu so skúsenosťou sládkov pivu Lipanoch nevšednú chuť. Dvanáctistupňové pivo Lipanoch (svetlé i tmavé) je čapovanie priamo z tankov v prírodnom stave, bez tepelnej a chemickej stabilizácie, také aké môžu piť len sladkovia v pivovaroch. Pivo tu plní aj do 5litrových plechových súdkov a do nerezových 30 a 50litrových sudov a na požiadanie aj do PET fliaš. Pivo Lipanoch získava od roku 2002 každoročne ocenenia a pivné pečate na Táborských pivných slávnostiach.
Penzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - hotel má reštauráciuPenzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - k dispozícii letná terasaPenzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Tyn nad Vltavou Pivovarsky dvur Lipan - Izby s vlastnou toaletou